Vrata - sekční evropská


Sekční garážová vrata jsou vhodná pro většinu Vašich garáží. Svoji varialibitou, snadnou obsluhou a minimální údržbou se řadí mezi nejvíce používané vratové systémy a tyto přednosti jsou zárukou dlouhé životnosti a funkčnosti.
Zabezpečují požadované odhlučnění a vysokou tepelnou izolaci, nezmenší šířku průjezdu a je ideálním řešením pro úsporu místa před garáží i přímo v ní.

Panely:
Panel pro sekční vrata je vyroben ze dvou žárově zinkovaných ocelových plechů, které jsou navzájem spojeny izolačním jádrem z tuhé polyuretanové pěny. Používáme výhradně 42 mm silné panely, které zaručují optimální izolační vlastnosti u všech našich garážových vrat. Speciálně tvarovaný sekce tak chrání prsty před skřípnutím během pohybu. Panely mají několik druhů povrchového provedení - hladký nebo stucco plech, woodgrain a také provedení reliefu - podélná drážka, kazeta, lamela bez drážky.

Technický popis:
Vlastní sekce jsou umístěny ve vodících kolejnicích. Spodní a horní panel je zakončen hliníkovým profilem, do kterého je zasunuto gumové těsnění prahu a překladu. Stranové zatěsnění je umístěno přímo na kolejniích. Sekce se pohybuje v kolejích pomocí ocelových lanek, která se navíjí na bubínky umístěné na nosném hřídeli. Vrata jsou vyvažována torzními pružinami na minimálně dvou nosných hřídelích, které jsou drženy konzolami s kuličkovými ložisky. Ve většině případů nad otvorem v místě překladu, dle daného typu vedení vrat. Barevné provedené - je dodáno podle výběru odstínu RAL nebo s imitací dřeva- foliemi.

Druhy kování:
Vlastní kování se odvíjí od prostoru garáží.