Závory


Nová řada pohonů závor s novou tváří v oblasti automatizace – zn. LIFE - typ SUPRA. Ve verzi s motorem 24V d.c., pro rameno až do 5 m. Tato rodina elektromechanických výkonných zařízení spojuje velký výběr s podrobným plánováním každého detailu, aby dosáhla co nejvyšší, dnes dostupnou, úroveň kvality, estetiky a funkčnosti a dlouhé životnosti systému.
Skříň a nosná konstrukce je z pozinkované oceli, obalená masivní vrstvou ochranného plastu. Všechny funkce závory se dají libovolně a velmi jednoduše naprogramovat podle požadavků a podmínek způsobu jejich použití. Dokonale zabudovaný ovládací panel chráněný venkovním obalem je pohodlně přístupný.
Program je jednoduchý i pro instalaci fotobuněk,transpondéru, digitálních přepínačů a dalších ovládacích prvků. Jen tři kroky na nastavení instalace: inteligentní nástroj schopný vždy a za každých okolností dodat řešení a odpověď podle požadavků použití a instalace. Návod na montáž je jednoduchý, jasný a intuitivní, čímž přispívá ke zkrácení času potřebného na instalaci.


Závora SUPRA včetně parametrů

SU4 24

Max. délka ramene

5m

Napájecí napětí

230V 50Hz

Napájení motoru

24V

Výkon

150W

Moment

150Nm

Pracovní teplota

-20 + 70°C

Stupeň ochrany

IP 44

Zatížení

80%

Čas pro otevření

2 až 6s